خندیدن اعتراض اصفهان اعتراض انتخابات

خندیدن: اعتراض اصفهان اعتراض انتخابات اصلاح طلب نماینده مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «کیسی افلک» از مراسم اسکار از بین بردن شد

نام «کیسی افلک» بازیگر برنده اسکار از فهرست دعوت‌شدگان به مراسم اسکار ۲۰۱۸ خط خورد. 

«کیسی افلک» از مراسم اسکار از بین بردن شد

«کیسی افلک» از مراسم اسکار از بین بردن شد

عبارات مهم : بازیگر

نام «کیسی افلک» بازیگر برنده اسکار از فهرست دعوت شدگان به مراسم اسکار ۲۰۱۸ خط خورد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، یکی از نمایندگان آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار تائید کرد «کیسی افلک» که در چند وقت اخیر چندین اتهام جنسی در هالیوود علیه او مطرح شده، به عنوان میهمان در مراسم نهایی نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار حضور ندارد.

«کیسی افلک» از مراسم اسکار از بین بردن شد

«افلک» که سال گذشته جهت بازی در فیلم «منچستر کنار دریا» موفق به کسب جایزه عالی ترین بازیگر نقش اول مرد اسکار شد، طبق سنت آکادمی باید به عنوان یکی از اعطاکنندگان جوایز امسال به مراسم دعوت می شد ولی به باعث حواشی ای که راجع به این بازیگر آمریکایی ایجاد شده، مسئولان آکادمی اسکار ترجیح دادند نام او را از فهرست دعوت شدگان به مراسم اسکار پیش رو از بین بردن کنند.

این بازیگر بردنده اسکار در سال ۲۰۱۰ فیلمی به عنوان «من هنوز اینجا هستم» را کارگردانی کرد ولی بعد از آخر فیلم و پیش از اکران، «آماندا وایت» تهیه کننده این فیلم و «مگدالنا گورکا» مدیر فیلم بردای شکایتی علیه وی به اتهام سوء استفاده جنسی مطرح کردند.

نام «کیسی افلک» بازیگر برنده اسکار از فهرست دعوت‌شدگان به مراسم اسکار ۲۰۱۸ خط خورد. 

«کیسی افلک» نخستین صورت مشهور دنیای سرگرمی نیست که در یک سال گذشته با اتهامات آزار و اذیت جنسی روبه رو شده است هست. ابتدا رسوایی اخلاقی «هاروی واینستاین» ـ تهیه کننده پرنفوذ هالیوودی ـ بود که آغازگر جنبش بزرگی در آمریکا و دیگر کشورهای دنیا شد و این عنوان تاکنون دامن اشخاص شاخص دیگری چون «داستین هافمن»، «کوین اسپیسی»، «وودی آلن»، «لوئیس سی کی»، «چارل رُز» و بازیگران و صورت های معروف و نویسندگان دیگری را گرفته است.

مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز چهارم مارس ۲۰۱۸ (۱۳ اسفندماه) در دالبی تئاتر لس آنجلس برگزار می شود.

واژه های کلیدی: بازیگر | سینمایی | بازیگران | تهیه کننده | برنده اسکار | جوایز اسکار | مراسم اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs